GJB-12012291
GJB-12012291 RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-03.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 91mm; polyester; grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 120mm
Dimension Y: 122mm
Dimension Z: 91mm
Enclosure material: polyester
Body colour: grey
IP rating: IP66
Operating temperature: -40...100°C
Enclosure description: glass fiber reinforced
на замовлення 207 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 91mm; polyester; grey, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 120mm, Dimension Y: 122mm, Dimension Z: 91mm, Enclosure material: polyester, Body colour: grey, IP rating: IP66, Operating temperature: -40...100°C, Enclosure description: glass fiber reinforced.