GJB-1907555
GJB-1907555 RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-09.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 190mm; Z: 55mm; polyester; grey
Enclosure material: polyester
Operating temperature: -40...100°C
Dimension Z: 55mm
Dimension X: 75mm
Dimension Y: 190mm
Body colour: grey
на замовлення 197 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 190mm; Z: 55mm; polyester; grey, Enclosure description: glass fiber reinforced, IP rating: IP66, Type of enclosure: multipurpose, Enclosure material: polyester, Operating temperature: -40...100°C, Dimension Z: 55mm, Dimension X: 75mm, Dimension Y: 190mm, Body colour: grey.