GJB-22012291
GJB-22012291 RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-11.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 122mm; Y: 220mm; Z: 91mm; polyester; grey
Operating temperature: -40...100°C
Enclosure material: polyester
Dimension Z: 91mm
Dimension X: 122mm
Dimension Y: 220mm
Body colour: grey
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 122mm; Y: 220mm; Z: 91mm; polyester; grey, Operating temperature: -40...100°C, Enclosure description: glass fiber reinforced, IP rating: IP66, Type of enclosure: multipurpose, Enclosure material: polyester, Dimension Z: 91mm, Dimension X: 122mm, Dimension Y: 220mm, Body colour: grey.