Продукція > RAYCHEM RPG > GJB-26016091BK
GJB-26016091BK
GJB-26016091BK RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-13.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 160mm; Y: 260mm; Z: 91mm; polyester; IP66
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 160mm
Dimension Y: 260mm
Dimension Z: 91mm
Enclosure material: polyester
Body colour: black
Enclosure description: glass fiber reinforced
IP rating: IP66
Operating temperature: -40...100°C
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 160mm; Y: 260mm; Z: 91mm; polyester; IP66, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 160mm, Dimension Y: 260mm, Dimension Z: 91mm, Enclosure material: polyester, Body colour: black, Enclosure description: glass fiber reinforced, IP rating: IP66, Operating temperature: -40...100°C.