GJB-400250120
GJB-400250120 RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-15.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 250mm; Y: 400mm; Z: 120mm; polyester
Enclosure description: glass fiber reinforced
Body colour: grey
IP rating: IP66
Type of enclosure: multipurpose
Operating temperature: -40...100°C
Dimension Z: 120mm
Dimension Y: 400mm
Dimension X: 250mm
Enclosure material: polyester
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 250mm; Y: 400mm; Z: 120mm; polyester, Enclosure description: glass fiber reinforced, Body colour: grey, IP rating: IP66, Type of enclosure: multipurpose, Operating temperature: -40...100°C, Dimension Z: 120mm, Dimension Y: 400mm, Dimension X: 250mm, Enclosure material: polyester.