GJB-405400120
  • GJB-405400120
  • GJB-405400120
GJB-405400120 RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-16.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 400mm; Y: 405mm; Z: 120mm; polyester
Operating temperature: -40...100°C
Body colour: grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension Z: 120mm
Dimension X: 400mm
Dimension Y: 405mm
Enclosure material: polyester
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 400mm; Y: 405mm; Z: 120mm; polyester, Operating temperature: -40...100°C, Body colour: grey, Enclosure description: glass fiber reinforced, IP rating: IP66, Type of enclosure: multipurpose, Dimension Z: 120mm, Dimension X: 400mm, Dimension Y: 405mm, Enclosure material: polyester.