Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C2R7BB01L
GJM0225C1C2R7BB01L
GJM0225C1C2R7BB01L Murata Electronics
GJM0225C1C2R7BB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.7 pF 16 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 19160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук