Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C3R0CB01L
GJM0225C1C3R0CB01L
GJM0225C1C3R0CB01L Murata Electronics
GJM0225C1C3R0CB01_01A-3147020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3 pF 16 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук