Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C5R1BB01L
GJM0225C1C5R1BB01L
GJM0225C1C5R1BB01L Murata Electronics
GJM0225C1C5R1BB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.1 pF 16 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 39249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук