Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C6R8CB01L
GJM0225C1C6R8CB01L
GJM0225C1C6R8CB01L Murata Electronics
GJM0225C1C6R8CB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8 pF 16 VDC 0.25 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 72858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук