Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1C8R2DB01L
GJM0225C1C8R2DB01L
GJM0225C1C8R2DB01L Murata Electronics
GJM0225C1C8R2DB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2 pF 16 VDC 0.5 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 36740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук