Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E4R3BB01L
GJM0225C1E4R3BB01L
GJM0225C1E4R3BB01L Murata Electronics
GJM0225C1E4R3BB01_01A-3147323.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.3 pF 25 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
на замовлення 4690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук