Продукція > MURATA ELECTRONICS > GJM0225C1E5R2BB01L
GJM0225C1E5R2BB01L
GJM0225C1E5R2BB01L Murata Electronics
GJM0225C1E5R2BB01_01A-3147552.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.2 pF 25 VDC 0.1 pF 01005 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук