GK220S05-50W
GK220S05-50W HenLv Power
202acc205d7e90e2fa23db29e3680de9.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 50W
Power (Watts): 50W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 50W, Power (Watts): 50W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Isolation: 3000 V.