GK220S05-60W HenLv Power
b36210e7babaa2685d37a3232e031716.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 60W
Power (Watts): 60W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 60W, Power (Watts): 60W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Isolation: 3000 V.