GK220S05-75W
GK220S05-75W HenLv Power
GK220Sxx-75W.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 75W
Packaging: Case
Power (Watts): 75W
Size / Dimension: 3.90" L x 3.82" W x 1.18" H (99.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Isolation: 3000 V
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 75W, Packaging: Case, Power (Watts): 75W, Size / Dimension: 3.90" L x 3.82" W x 1.18" H (99.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Isolation: 3000 V, Applications: Industrial, Approval Agency: CE.