GK220S12-150W
GK220S12-150W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W, Power (Watts): 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.