GK220S12-350W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 350W
Power (Watts): 350W
Packaging: Case
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 350W, Power (Watts): 350W, Packaging: Case, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.