GK220S12-500W
GK220S12-500W HenLv Power
a84f69625fd7069c0327be2afd71b3da.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 500W
Power (Watts): 500W
Packaging: Case
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 500W, Power (Watts): 500W, Packaging: Case, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Isolation: 3000 V.