GK220S15-25W
GK220S15-25W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: 25W Switching power supply AC D
Power (Watts): 25W
Features: Universal Input
Packaging: Case
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.67 A
Написати відгук
Description: 25W Switching power supply AC D, Power (Watts): 25W, Features: Universal Input, Packaging: Case, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.67 A.