GK220S15-350W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 350W
Packaging: Case
Power (Watts): 350W
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 350W, Packaging: Case, Power (Watts): 350W, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Isolation: 3000 V.