GK220S15-35W
GK220S15-35W HenLv Power
e4d25897bd2bd4282620018d4344260b.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 35W
Power (Watts): 35W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 19995 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 35W, Power (Watts): 35W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Isolation: 3000 V.