GK220S24-25W
GK220S24-25W HenLv Power
637927b487b45e834a48fd7024ec7789.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 25W
Power (Watts): 25W
Features: OLP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.31" L x 2.28" W x 1.30" H (84.0mm x 58.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3000 kV
Standard Number: 55032; 55035; 62368-1
Current - Output 1: 1041 mA
на замовлення 19980 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 25W, Power (Watts): 25W, Features: OLP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.31" L x 2.28" W x 1.30" H (84.0mm x 58.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3000 kV, Standard Number: 55032; 55035; 62368-1, Current - Output 1: 1041 mA.