GK220S24-500W
GK220S24-500W HenLv Power
a84f69625fd7069c0327be2afd71b3da.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 500W
Power (Watts): 500W
Features: OLP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3000 V
Standard Number: 55032; 55035; 62368-1
Current - Output 1: 20833 mA
на замовлення 19998 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 500W, Power (Watts): 500W, Features: OLP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Case, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3000 V, Standard Number: 55032; 55035; 62368-1, Current - Output 1: 20833 mA.