GK220S24-50W
GK220S24-50W HenLv Power
202acc205d7e90e2fa23db29e3680de9.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Power (Watts): 50W
Features: OLP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3000 V
Standard Number: 55032; 55035; 62368-1
Current - Output 1: 2083 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 50W, Power (Watts): 50W, Features: OLP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3000 V, Standard Number: 55032; 55035; 62368-1, Current - Output 1: 2083 mA.