GK220S48-150W
GK220S48-150W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Power (Watts): 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 150W, Power (Watts): 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Isolation: 3000 V.