GK220S48-15W
GK220S48-15W HenLv Power
GK220Sxx-15W%20Series.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 15W
Power (Watts): 15W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.31" L x 2.28" W x 1.50" H (84.0mm x 58.0mm x 38.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 15W, Power (Watts): 15W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.31" L x 2.28" W x 1.50" H (84.0mm x 58.0mm x 38.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Isolation: 3000 V.