GK220S48-400W
GK220S48-400W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 400W
Packaging: Case
Power (Watts): 400W
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 19998 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 400W, Packaging: Case, Power (Watts): 400W, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Isolation: 3000 V.