GK220TD05-35W HenLv Power
1642471582125670.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 35W
Packaging: Case
Power (Watts): 35W
Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Isolation: 3000 V
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 35W, Packaging: Case, Power (Watts): 35W, Size / Dimension: 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Isolation: 3000 V, Applications: Industrial, Approval Agency: CE.