GL135F35CDT CTS-Frequency Controls
ATSSMGL.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 13.5 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 13.5000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 13.5 MHz.
Інші пропозиції GL135F35CDT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GL135F35CDT GL135F35CDT Виробник : CTS Electronic Components 008-0362-0-1714106.pdf Crystals HC-49U/S-SM GND Lead Crystal 13.500000 MHz Tol +/-30ppm, Stab +/-50ppm, -20C/70C, 18pF Load