GL169F23IDT CTS-Frequency Controls
crystals-atssmgl-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 16.9344MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 16.9344 MHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 16.9344MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 16.9344 MHz.
Інші пропозиції GL169F23IDT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GL169F23IDT GL169F23IDT Виробник : CTS Electronic Components crystals-atssmgl-datasheet.pdf Crystals HC-49U/S-SM GND Lead Crystal 16.934400 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -40 C/85 C, 18pF Load