GL200F33CET CTS-Frequency Controls
crystals-ATSSMGL-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US - 3 Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 20 MHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US - 3 Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 20 MHz, Supplier Device Package: HC-49/US-SM.
Інші пропозиції GL200F33CET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GL200F33CET GL200F33CET Виробник : CTS Electronic Components crystals-ATSSMGL-datasheet.pdf Crystals HC-49U/S-SM GND Lead Crystal 20.000000 MHz Tol 30ppm, Stab 30ppm, -20 C/70 C, 20pF Load