GLC110-212 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GLC110,GLM110.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CONVERTER +/-12V 110W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 110W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 2
Current - Output 1: 6.3 A
Current - Output 2: 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER +/-12V 110W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 110W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 2, Current - Output 1: 6.3 A, Current - Output 2: 2.5 A.