Продукція > TDK > GLCR2012T101M-HC
GLCR2012T101M-HC
GLCR2012T101M-HC TDK
GLCR2012.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 100UH 130MA 4.5 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 40mA
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 130MA 4.5 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 40mA, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.