GLD140AG
GLD140AG SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GLD140_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 140W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук