GLF201208T2R2M
GLF201208T2R2M TDK Corporation
GLF,GLC Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 350MA 560MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 350 mA