Продукція > TDK CORPORATION > GLFR1608T100M-LRHF
GLFR1608T100M-LRHF TDK Corporation
GLFR Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 400MA 360MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm
Current - Saturation (Isat): 80mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 400 mA