Продукція > TDK CORPORATION > GLFR2012T1R0M-LR
GLFR2012T1R0M-LR
GLFR2012T1R0M-LR TDK Corporation
GLFR2012.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.15A 58 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm
Current - Saturation (Isat): 300mA
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.15A 58 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm, Current - Saturation (Isat): 300mA, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.15 A.