Продукція > TDK CORPORATION > GLFR2012T220M-LR
GLFR2012T220M-LR
GLFR2012T220M-LR TDK Corporation
GLFR2012.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 300MA 700MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Current - Saturation (Isat): 75mA
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 300 mA