GLM50-15G
GLM50-15G SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GLC50,GLM50.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CONVERTER 15V 50W
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 3.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 50W, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 3.3 A.