Продукція > BIVAR > GLP1-375-D-54
GLP1-375-D-54
GLP1-375-D-54 Bivar
Bivar_05_06_2025_GLP1_XXX_Y_ZZ-3599777.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3mm (.118in), Length 0.375 in. (9.5mm)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук