Продукція > BIVAR > GLP1-625-D-54
GLP1-625-D-54
GLP1-625-D-54 Bivar
Bivar_05-06-2025_GLP1-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3mm (.118in), Length 0.625 in. (15.9mm)
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук