Продукція > BIVAR > GLP2-100-D-54
GLP2-100-D-54
GLP2-100-D-54 Bivar
Bivar_05-06-2025_GLP2-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.100 in. (2.5mm)
на замовлення 50 шт:
Написати відгук