Продукція > BIVAR > GLP2-1200-D-54
GLP2-1200-D-54
GLP2-1200-D-54 Bivar
Bivar_05-06-2025_GLP2-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 1.200 in. (30.5mm)
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук