Продукція > BIVAR > GLP2-250-R-54
GLP2-250-R-54
GLP2-250-R-54 Bivar
Bivar_05-06-2025_GLP2-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.250 in. (6.4mm)
на замовлення 1740 шт:
Написати відгук