Продукція > BIVAR > GLP2-350-R-54
GLP2-350-R-54
GLP2-350-R-54 Bivar
Bivar_05_06_2025_GLP2_XXX_Y_ZZ-3599778.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.350 in. (8.9mm)
на замовлення 200 шт:
Написати відгук