Продукція > BIVAR > GLP2-625-D-54
GLP2-625-D-54
GLP2-625-D-54 Bivar
Bivar_05_06_2025_GLP2_XXX_Y_ZZ-3599778.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.625 in. (15.9mm)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук