Продукція > BIVAR > GLP2-750-D-54
GLP2-750-D-54
GLP2-750-D-54 Bivar
Bivar_05-06-2025_GLP2-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.750 in. (19.0mm)
на замовлення 271 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук