GLS12D05
GLS12D05
Код товару: 191443
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип: Зумери
Опис: П'єзовипромінюва, живлення:5V
Габаритні розміри: Ø12x9,5mm
Функціональна особливість: З генератором
Рабоча напруга: 5 VDC
Рівень звуку: 85 dB
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
BMT-0905XH05
Код товару: 92713
bmt-0905xh05.pdf
BMT-0905XH05
Виробник: Bestar
Корпусні та встановлювальні вироби > Динаміки, мікрофони, звуковипромінювачі
Тип: Зумери
Опис: Зумер електромагнітний, d9,6*5mm, 80dB, 2600Hz, 5V
Габаритні розміри: Ø9,6; h=5mm
Рабоча напруга: 4...6 VDC
Резонансна частота: 2600 Hz
Рівень звуку: 80 dB
у наявності: 2 шт
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
USBA вилка (male) apple style чорна, на кабель
6 Додати до обраних Обраний товар
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > USB
Опис: Вилка USB тип A на кабель, під пайку
Тип: USB-A
Вилка/гніздо: Вилка
Мех.монтаж: на кабель
Орієнтація в просторі: Прямий
товару немає в наявності
500 шт - очікується
Зумер електромагнітний KLS3-MT-09*5.5-A
Виробник: KLS
Опис: Зумер електромагнітний, Ø9*5,5mm, 80dB/10cm, 3100Hz, 1,5V
Габаритні розміри: Ø9mm; h=5,5mm
Функціональна особливість: Без генератора
Рабоча напруга: 1,5 VDC
Резонансна частота: 3100 Hz
Рівень звуку: 80 dB
у наявності: 836 шт
640 шт - склад
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
50 шт - РАДІОМАГ-Львів
49 шт - РАДІОМАГ-Харків
50 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Зумер електромагнітний KLS3-MT-12*8.5-B живлення 1,5v
Виробник: KLS
Опис: Зумер електромагнітний, d12*8.5mm Magnetic Transducer Buzzer Series
Габаритні розміри: Ø12mm; h=8,5mm
Рабоча напруга: 1,5 VDC
Резонансна частота: 2048 Hz
очікується: 500 шт
Мінімальне замовлення: 4
Звуковипромінювач KPX-G1205B
1 Додати до обраних Обраний товар
datasheat_215N0281000.jpg
Звуковипромінювач KPX-G1205B
Виробник: KEPO
Опис: П'єзовипромінювач, вбудований генератор, мін. рівень звук. тиску: 82 dB - 10 cm, Напруга живлення: 3 - 12VDC, номінальний вольтаж: 3VDC, резонансна частота 3100 +/- 500 Hz, енергоспоживання: 30mA, струм: постійний, роб. темп: -20 ... +70 градусів, вага: 2 грами
Габаритні розміри: Ø12mm
Рабоча напруга: 3...7 VDC
Резонансна частота: 3100 Hz