Продукція > SUNON FANS > GM1202PFV2-8.GN
GM1202PFV2-8.GN
GM1202PFV2-8.GN Sunon Fans
GM1202PFV2-8.GN.pdf
Виробник: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 10000 RPM
Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.017 lb (7.71 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 16.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 500 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 10000 RPM, Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.017 lb (7.71 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 16.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 500 mW.